TST24RB06Y
Číslo produktu DigiKey
TST24RB06Y-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TST24RB06Y
Popis
CONN RCPT 24POS 0.2 GOLD PCB
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
24 Poloha Zásuvka Konektor 0,200" (5,08mm) Průchozí otvor Zlatá
Kategorie
Koncovka
Mfr
Způsob upevnění
Držák západky
Řada
Povrch kontaktu - spojovací část
Balení
Hromadné balení
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
30,0µin (0,76µm)
Stav součásti
Aktivní
Barva izolace
Černá
Typ konektoru
Výška izolace
0,531" (13,50mm)
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Délka kontaktu - kolík
0,224" (5,70mm)
Provedení
Karta na kartu nebo kabel
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Počet pozic
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet zatížených pozic
Vše
Vlastnosti
Montážní příruba
Rozteč - kontakty
Aplikace
Automobilový průmysl, Univerzální
Počet řad
4
Materiál izolace
Polyamid (PA), Nylonový
Rozteč řad - kontaktní spojení
0,200" (5,08mm)