TST24RB02T je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
ITT Cannon, LLC
Skladem : 99
Katalogový list
24 Poloha Zásuvka Konektor 0,200" (5,08mm) Průchozí otvor Cín
ITT Cannon's Trident Connectors
TST24RB02T
Číslo produktu DigiKey
1003-2499-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TST24RB02T
Popis
CONN RCPT 24POS 0.2 TIN PCB
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Koncovka
Mfr
Způsob upevnění
Držák západky
Řada
Povrch kontaktu - spojovací část
Balení
Hromadné balení
Barva izolace
Černá
Stav součásti
Aktivní
Výška izolace
0,531" (13,50mm)
Typ konektoru
Délka kontaktu - kolík
0,224" (5,70mm)
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Provedení
Karta na kartu nebo kabel
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet pozic
Vlastnosti
Montážní příruba
Počet zatížených pozic
Vše
Aplikace
Automobilový průmysl, Univerzální
Rozteč - kontakty
Materiál izolace
Polyamid (PA), Nylonový
Počet řad
4
Tvar kontaktu
Kruhový
Rozteč řad - kontaktní spojení
0,200" (5,08mm)