IRLML0100TRPBF není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Upgrade
Diodes Incorporated
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Diodes Incorporated
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
YAGEO XSEMI
N-kanál 100 V 1,6A (Ta) 1,3W (Ta) Montáž na povrch Micro3™/SOT-23
IRLML0100TRPBF
Číslo produktu DigiKey
IRLML0100TRPBFTR-ND - Páska a cívka (TR)
IRLML0100TRPBFCT-ND - Řezaná páska (CT)
IRLML0100TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IRLML0100TRPBF
Popis
MOSFET N-CH 100V 1.6A SOT23
Standardní dodací lhůta výrobce
41 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
IRLML0100TRPBF Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,5V při 25µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
2.5 nC @ 4.5 V
Řada
Vgs (max)
±16V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
290 pF @ 25 V
Rozptylový výkon (Max)
1,3W (Ta)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
Micro3™/SOT-23
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
220mOhm při 1,6A, 10V