RJP020N06T100
Číslo produktu DigiKey
RJP020N06T100TR-ND - Páska a cívka (TR)
RJP020N06T100CT-ND - Řezaná páska (CT)
RJP020N06T100DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RJP020N06T100
Popis
MOSFET N-CH 60V 2A MPT3
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 60 V 2A (Ta) 500mW (Ta) Montáž na povrch MPT3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RJP020N06T100 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
1,5V při 1mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
10 nC @ 4 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±12V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
160 pF @ 10 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
500mW (Ta)
Technologie
Provozní teplota
150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
60 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
MPT3
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
2,5V, 4,5V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
240mOhm při 2A, 4,5V