IRFP250MPBF
Číslo produktu DigiKey
IRFP250MPBF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IRFP250MPBF
Popis
MOSFET N-CH 200V 30A TO247AC
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 200 V 30A (Tc) 214W (Tc) Průchozí otvor TO-247AC
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
123 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2159 pF @ 25 V
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Rozptylový výkon (Max)
214W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
200 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247AC
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
75mOhm při 18A, 10V