40CPQ060
Číslo produktu DigiKey
1655-40CPQ060-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
40CPQ060
Popis
DIODE ARR SCHOTT 60V 20A TO247AD
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 60 V 20A Průchozí otvor TO-247-3
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
530 mV @ 20 A
Výrobce
SMC Diode Solutions
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Balení
Trubice
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 mA @ 60 V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Způsob montáže
Průchozí otvor
Technologie
Schottky
Pouzdro
TO-247-3
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
60 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247AD
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
20A