IXTH16N20D2
Číslo produktu DigiKey
238-IXTH16N20D2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXTH16N20D2
Popis
MOSFET N-CH 200V 16A TO247
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál, režim vybíjení 200 V 16A (Tc) 695W (Tc) Průchozí otvor TO-247 (IXTH)
Kategorie
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
208 nC @ 5 V
Mfr
Vgs (max)
±20V
Řada
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
5500 pF @ 25 V
Rozptylový výkon (Max)
695W (Tc)
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
200 V
Pouzdro
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
73mOhm při 8A, 0V