IXTT16N20D2
Číslo produktu DigiKey
238-IXTT16N20D2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXTT16N20D2
Popis
MOSFET N-CH 200V 16A TO268
Standardní dodací lhůta výrobce
49 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál, režim vybíjení 200 V 16A (Tc) 695W (Tc) Montáž na povrch TO-268AA
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IXTT16N20D2 Modely
Kategorie
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
208 nC @ 5 V
Mfr
Vgs (max)
±20V
Řada
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
5500 pF @ 25 V
Rozptylový výkon (Max)
695W (Tc)
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ tranzistoru FET
Způsob montáže
Montáž na povrch
Technologie
Dodávaná velikost pouzdra
TO-268AA
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
200 V
Pouzdro
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
73mOhm při 8A, 0V