IXTH10N100D2
Číslo produktu DigiKey
IXTH10N100D2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXTH10N100D2
Popis
MOSFET N-CH 1000V 10A TO247
Standardní dodací lhůta výrobce
61 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál, režim vybíjení 1000 V 10A (Tc) 695W (Tc) Průchozí otvor TO-247 (IXTH)
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
1,5Ohm při 5A, 10V
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
200 nC @ 5 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
5320 pF @ 25 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
695W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1000 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247 (IXTH)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V