IRFP250NPBF není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Infineon Technologies
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Vishay Siliconix
Skladem : 2 752
Katalogový list
IXYS
Skladem : 458
STMicroelectronics
Skladem : 95
N-kanál 200 V 30A (Tc) 214W (Tc) Průchozí otvor TO-247AC
IRFP250NPBF
Číslo produktu DigiKey
IRFP250NPBF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IRFP250NPBF
Popis
MOSFET N-CH 200V 30A TO247AC
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
IRFP250NPBF Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
123 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2159 pF @ 25 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
214W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
200 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247AC
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
75mOhm při 18A, 10V