IPT60R016CM8XTMA1
Číslo produktu DigiKey
448-IPT60R016CM8XTMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-IPT60R016CM8XTMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-IPT60R016CM8XTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPT60R016CM8XTMA1
Popis
IPT60R016CM8XTMA1
Standardní dodací lhůta výrobce
61 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 600 V 142A (Tc) 694W (Tc) Montáž na povrch PG-HSOF-8-2
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IPT60R016CM8XTMA1 Modely
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
16mOhm při 62,5A, 10V
Mfr
Vgs(th) (max) při Id
4,7V při 1,48mA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
171 nC @ 10 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
7545 pF @ 400 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
694W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
600 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
PG-HSOF-8-2
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V