IPT60R024CM8XTMA1
Číslo produktu DigiKey
448-IPT60R024CM8XTMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-IPT60R024CM8XTMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-IPT60R024CM8XTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPT60R024CM8XTMA1
Popis
IPT60R024CM8XTMA1
Standardní dodací lhůta výrobce
61 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 600 V 103A (Tc) 543W (Tc) Montáž na povrch PG-HSOF-8-2
Modely EDA/CAD
IPT60R024CM8XTMA1 Modely
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
24mOhm při 41,7A, 10V
Mfr
Vgs(th) (max) při Id
4,7V při 1,06mA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
122 nC @ 10 V
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
5382 pF @ 400 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
543W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
600 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V