IMLT65R015M2HXTMA1
Číslo produktu DigiKey
448-IMLT65R015M2HXTMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-IMLT65R015M2HXTMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-IMLT65R015M2HXTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IMLT65R015M2HXTMA1
Popis
SICFET N-CH 650V 142A HDSOP-16
Standardní dodací lhůta výrobce
61 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 650 V 142A (Tc) 600W (Tc) Montáž na povrch PG-HDSOP-16-6
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IMLT65R015M2HXTMA1 Modely
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
18mOhm při 64,2A, 18V
Mfr
Vgs(th) (max) při Id
5,6V při 13mA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
79 nC @ 18 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
+23V, -7V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2792 pF @ 400 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
600W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
650 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
PG-HDSOP-16-6
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
15V, 18V