IPB044N15N5ATMA1
Číslo produktu DigiKey
IPB044N15N5ATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
IPB044N15N5ATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
IPB044N15N5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPB044N15N5ATMA1
Popis
MOSFET N-CH 150V 174A TO263-7
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 150 V 174A (Tc) 300W (Tc) Montáž na povrch PG-TO263-7
Modely EDA/CAD
IPB044N15N5ATMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4,6V při 264µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
100 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
8000 pF @ 75 V
Rozptylový výkon (Max)
300W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
150 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TO263-7
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
8V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
4,4mOhm při 87A, 10V