STPS4S200S
Číslo produktu DigiKey
497-16320-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-16320-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-16320-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS4S200S
Popis
DIODE SCHOTTKY 200V 4A SMC
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 200 V 4A Montáž na povrch SMC
Modely EDA/CAD
STPS4S200S Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
5 µA @ 200 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Dodávaná velikost pouzdra
SMC
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
200 V
Provozní teplota - přechod
175°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
4A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
870 mV @ 4 A