5.0SMDJ30AS
Číslo produktu DigiKey
18-5.0SMDJ30ASTR-ND - Páska a cívka (TR)
18-5.0SMDJ30ASCT-ND - Řezaná páska (CT)
18-5.0SMDJ30ASDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
5.0SMDJ30AS
Popis
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
Podrobný popis
48,4V Svorka 103,3A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMCJ)
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
103,3A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
5000W (5kW)
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
30V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
33,3V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
48,4V