BSZ034N04LSATMA1
Číslo produktu DigiKey
BSZ034N04LSATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
BSZ034N04LSATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
BSZ034N04LSATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BSZ034N04LSATMA1
Popis
MOSFET N-CH 40V 19A/40A TSDSON
Podrobný popis
N-kanál 40 V 19A (Ta), 40A (Tc) 2,1W (Ta), 52W (Tc) Montáž na povrch PG-TSDSON-8-FL
Modely EDA/CAD
BSZ034N04LSATMA1 Modely
Kategorie
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
25 nC @ 10 V
Mfr
Vgs (max)
±20V
Řada
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1800 pF @ 20 V
Rozptylový výkon (Max)
2,1W (Ta), 52W (Tc)
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ tranzistoru FET
Třída
Automobilový průmysl
Technologie
Kvalifikace
AEC-Q101
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
40 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TSDSON-8-FL
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
3,4mOhm při 20A, 10V
Základní číslo produktu
Vgs(th) (max) při Id
2V při 250µA