STM32L031G6U7 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
STMicroelectronics
Skladem : 2 425
Katalogový list
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 IO mikrokontroléru 32 bitů 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 28-UFQFPN (4x4)
Getting Started with STM32 and Nucleo Part 1: Introduction to STM32CubeIDE and Blinky – Digi-Key
STM32L031G6U7
Číslo produktu DigiKey
497-16807-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STM32L031G6U7
Popis
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 28UFQFPN
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
STM32L031G6U7 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti EEPROM
1K x 8
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
8K x 8
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 10x12b
Jádrový procesor
ARM® Cortex®-M0+
Typ oscilátoru
Vnitřní
Velikost jádra
32 bitů
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (TA)
Rychlost
32MHz