HW1B-M1F10-S
Číslo produktu DigiKey
1885-1661-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HW1B-M1F10-S
Popis
22MM PUSHBUTTON BLUE
Stejnosměrné jmenovité napětí
24 V
Řada
Značení aktuátoru
Bez značení
Barva - aktuátor - krytka
Modrá
Rozměry výřezu v panelu
Kruhový - 22,30mm prům.
Obvod
Provozní teplota
-25°C ~ 50°C
Jmenovitý proud (A)
10A (AC), 8A (DC)
Základní číslo produktu
Střídavé jmenovité napětí
110 V