HW1B-M1F10-B
Číslo produktu DigiKey
1885-HW1B-M1F10-B-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HW1B-M1F10-B
Popis
22MM PUSHBUTTON BLACK
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Tlačítkový přepínač SPST-NO Standardní Montáž na panel, Přední strana
Kategorie
Střídavé jmenovité napětí
110 V
Mfr
Stejnosměrné jmenovité napětí
24 V
Řada
Typ aktuátoru
Kulatý, Tlačítko, Zapuštěný
Balení
Hromadné balení
Barva - aktuátor - krytka
Černá
Stav součásti
Aktivní
Provedení koncovky
Šroubová koncovka
Způsob montáže
Montáž na panel, Přední strana
Ochrana proti vniknutí
IP65 - prachotěsný, Odolný proti vodě
Typ
Standardní
Rozměry výřezu v panelu
Kruhový - 22,30mm prům.
Obvod
Provozní teplota
-25°C ~ 55°C
Funkce přepínače
Páčkový přepínač typu Off-Mom
Mechanická životnost
5,000,000 cyklů
Jmenovitý proud (A)
10A (AC), 8A (DC)