HW1B-M1F10-R
Číslo produktu DigiKey
1885-HW1B-M1F10-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HW1B-M1F10-R
Popis
22MM PUSHBUTTON RED
Střídavé jmenovité napětí
110 V
Mfr
Stejnosměrné jmenovité napětí
24 V
Barva - aktuátor - krytka
Červená
Rozměry výřezu v panelu
Kruhový - 22,30mm prům.
Obvod
Provozní teplota
-25°C ~ 60°C
Jmenovitý proud (A)
10A (AC/DC)