HW1S-2TF10
HW1S-2TF10
HW1S-2TF10
Číslo produktu DigiKey
1885-1008-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HW1S-2TF10
Popis
SWITCH SELECT 2POS SPST 10A 110V
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Volič 2 Poloha SPST-NO 10A (AC), 8A (DC) 110 V Montáž na panel
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
24 V
Výrobce
IDEC
Osvětlení
Neosvětlený
Řada
Způsob montáže
Montáž na panel
Balení
Hromadné balení
Provedení koncovky
Šroubová koncovka
Stav součásti
Aktivní
Rozměry výřezu v panelu
Kruhový - 22,30mm prům.
Typ
Standardní
Ochrana proti vniknutí
IP65 - prachotěsný, Odolný proti vodě
Obvod
SPST-NO
Provozní teplota
-25°C ~ 50°C
Počet pozic
2
Hloubka za přírubou
48,50mm
Funkce přepínače
Off-On (Vyp-Zap)
Mechanická životnost
500,000 cyklů
Jmenovitý proud (A)
10A (AC), 8A (DC)
Schvalovací agentura
CCC, CE, CSA, TUV, UL
Střídavé jmenovité napětí
110 V