M50-3501042
Číslo produktu DigiKey
952-1386-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M50-3501042
Popis
CONN HEADER VERT 20POS 1.27MM
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 20 position 0,050" (1,27mm)
Modely EDA/CAD
M50-3501042 Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,118" (3,00mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,091" (2,30mm)
Řada
Celková délka kontaktů
0,248" (6,30mm)
Balení
Hromadné balení
Výška izolace
0,039" (1,00mm)
Samčí pin
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
3,00µin (0,076µm)
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Počet řad
2
Materiál izolace
Termoplastový
Rozteč řad - kontaktní spojení
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Jmenovitý proud (A)
1A na kontakt
Způsob montáže
Kontaktní výška při spojení
3,2mm, 4,6mm, 5,4mm, 5,5mm, 6,23mm