G125-MV15005M2P
G125-MV15005M2P
Harwin Gecko Screw-Lok Series | Digi-Key Daily
G125-MV15005M2P
Číslo produktu DigiKey
952-3675-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
G125-MV15005M2P
Popis
CONN HEADER VERT 50POS 1.25MM
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 50 position 0,049" (1,25mm)
Modely EDA/CAD
G125-MV15005M2P Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Závitový
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,118" (3,00mm)
Řada
Výška izolace
0,193" (4,90mm)
Balení
Hromadné balení
Typ konektoru
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
8,00µin (0,203µm)
Vlastnosti
Zajišťovací příruba, Montážní příruba, Osazovací provedení
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Jmenovitý proud (A)
2A na kontakt
Krytí
Opláštěný - 4 stěny
Jmenovité napětí
450V
Způsob montáže
Kontaktní výška při spojení
7,35mm, 7,45mm, 7,8mm