G125-FV13405F3P
G125-FV13405F3P
Harwin’s Company Overview
G125-FV13405F3P
Číslo produktu DigiKey
952-4130-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
G125-FV13405F3P
Popis
CONN RCPT 34POS 0.049 GOLD PCB
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
34 Poloha Zásuvka Konektor 0,049" (1,25mm) Průchozí otvor Zlatá
Modely EDA/CAD
G125-FV13405F3P Modely
Výška izolace
0,207" (5,25mm)
Balení
Pásek
Délka kontaktu - kolík
0,118" (3,00mm)
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Karta na kartu nebo kabel
Kontaktní výška při spojení
7,25mm, 7,33mm
Počet pozic
Vlastnosti
Distanční sloupky pro konektory, Osazovací provedení, Polarizační klíč
Jmenovitý proud (A)
2A
Rozteč - kontakty
Jmenovité napětí
450V
Rozteč řad - kontaktní spojení
0,049" (1,25mm)