G125-FS15005F1P
G125-FS15005F1P
Harwin Gecko Screw-Lok Series | Digi-Key Daily
G125-FS15005F1P
Číslo produktu DigiKey
952-3671-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
G125-FS15005F1P
Popis
CONN RCPT 50POS 0.049 GOLD SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
50 Poloha Zásuvka Konektor 0,049" (1,25mm) Montáž na povrch Zlatá
Modely EDA/CAD
G125-FS15005F1P Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Pojistná podložka šroubu
Balení
Hromadné balení
Výška izolace
0,207" (5,25mm)
Typ konektoru
Provozní teplota
-65°C ~ 105°C
Vlastnosti
Distanční sloupky pro konektory, Osazovací provedení, Polarizační klíč
Jmenovitý proud (A)
2A
Rozteč - kontakty
Aplikace
Automobilový průmysl, Univerzální
Rozteč řad - kontaktní spojení
0,049" (1,25mm)