G125-3245096M1
G125-3245096M1
Harwin Gecko Screw-Lok Series | Digi-Key Daily
G125-3245096M1
Číslo produktu DigiKey
952-3687-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
G125-3245096M1
Popis
CONN PLUG HSG 50POS 1.25MM
Podrobný popis
50 Obdélníkové konektory - tělesa Zástrčka Zelená 0,049" (1,25mm)
Modely EDA/CAD
G125-3245096M1 Modely
Rozteč řad
0,049" (1,25mm)
Mfr
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Balení
Hromadné balení
Vlastnosti
Závitové vložky
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Rozteč
0,049" (1,25mm)