G125-MV12005L1P není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Samtec Inc.
Skladem : 0
Similar
Samtec Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Katalogový list
Patice konektoru Průchozí otvor 20 position 0,049" (1,25mm)
Harwin’s Company Overview
G125-MV12005L1P
Číslo produktu DigiKey
952-2455-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
G125-MV12005L1P
Popis
CONN HEADER VERT 20POS 1.25MM
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
G125-MV12005L1P Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Západkový zámek
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,118" (3,00mm)
Řada
Výška izolace
0,193" (4,90mm)
Balení
Pásek
Typ konektoru
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
8,00µin (0,203µm)
Vlastnosti
Zámek desky, Osazovací provedení
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Jmenovitý proud (A)
2A na kontakt
Krytí
Opláštěný - 4 stěny
Kontaktní výška při spojení
7,25mm, 7,35mm, 7,7mm