FSP120-ABBU3 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Phihong USA
Skladem : 20
Katalogový list
19V 120 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
U3 Ultra Slim Series Adapter FSP Group
FSP120-ABBU3
Číslo produktu DigiKey
2967-FSP120-ABBU3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FSP120-ABBU3
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 120W
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Příkon naprázdno
500mW
Výrobce
FSP Technology Inc.
Polarizace
Kladný střed
Účinnost
Úroveň VI, CoC vrstva 2
Provozní teplota
0°C ~ 70°C
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,5mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům.
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Délka kabelu
59" (1,50m)
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Vstupní konektor
IEC 320-C6
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
3,86" D x 2,54" Š x 0,89" V (98,0mm x 64,5mm x 22,5mm)
Napětí - výstup
19V
Schvalovací agentura
CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Proud - výstup (max)
6,32A
Výkon (W)
120 W