AA150M-190B-R
Číslo produktu DigiKey
993-AA150M-190B-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AA150M-190B-R
Popis
150W DESKTOP C6 ADPTR LOW PRO
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
19V 150 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Příkon naprázdno
109,1mW
Výrobce
Phihong USA
Polarizace
Kladný střed
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Hromadné balení
Účinnost
Úroveň VI, CoC vrstva 2
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-5°C ~ 40°C
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka R/A, 2,5mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 11,0mm
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Délka kabelu
59" (1,50m)
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Vstupní konektor
IEC 320-C6
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
5,63" D x 2,62" Š x 0,91" V (143,0mm x 66,5mm x 23,1mm)
Napětí - výstup
19V
Schvalovací agentura
CE, cULus, UKCA
Proud - výstup (max)
7,9A
Standardní číslo
Výkon (W)
150 W