FSP090-ABBU3
Číslo produktu DigiKey
2967-FSP090-ABBU3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FSP090-ABBU3
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 90W
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
19V 90 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Příkon naprázdno
500mW
Výrobce
FSP Technology Inc.
Polarizace
Kladný střed
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Krabice
Účinnost
Úroveň VI, CoC vrstva 2
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
0°C ~ 70°C
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,5mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 11,0mm
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Délka kabelu
59" (1,50m)
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Vstupní konektor
IEC 320-C6
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
3,86" D x 2,54" Š x 0,89" V (98,0mm x 64,5mm x 22,5mm)
Napětí - výstup
19V
Schvalovací agentura
CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Proud - výstup (max)
4,74A
Standardní číslo
60950-1; 62368-1
Výkon (W)
90 W