FSP120-ABAN3
Číslo produktu DigiKey
2967-FSP120-ABAN3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FSP120-ABAN3
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 120W
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
19V 120 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Příkon naprázdno
500mW (max.)
Výrobce
FSP Technology Inc.
Polarizace
Kladný střed
Účinnost
Úroveň VI, CoC vrstva 2
Provozní teplota
0°C ~ 70°C
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka R/A, 2,5mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 12,5mm
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Délka kabelu
59" (1,50m)
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Vstupní konektor
IEC 320-C14
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
5,96" D x 2,98" Š x 1,00" V (151,3mm x 75,6mm x 25,4mm)
Napětí - výstup
19V
Schvalovací agentura
CB, CE, CCC, cULus, FCC, GS, TUV, VCCI
Proud - výstup (max)
6,32A
Výkon (W)
120 W