TR9CZ9470LCPIMR6B
TR9CZ9470LCPIMR6B
Číslo produktu DigiKey
1939-1800-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TR9CZ9470LCPIMR6B
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 180W
Podrobný popis
19V 180 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Modely EDA/CAD
TR9CZ9470LCPIMR6B Modely
Účinnost
Úroveň VI, CoC vrstva 2
Provozní teplota
-10°C ~ 40°C
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,5mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 11,0mm
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Délka kabelu
47,2" (1,20m)
Vstupní konektor
IEC 320-C14
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
6,95" D x 2,91" Š x 1,58" V (176,5mm x 74,0mm x 40,0mm)
Napětí - výstup
19V
Schvalovací agentura
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Proud - výstup (max)
9,47A
Standardní číslo
60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Výkon (W)
180 W
Základní číslo produktu
Příkon naprázdno
150mW (max.)