EAST10052GA0
Číslo produktu DigiKey
1080-1557-2-ND - Páska a cívka (TR)
1080-1557-1-ND - Řezaná páska (CT)
1080-1557-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EAST10052GA0
Popis
LED GREEN CLEAR 2SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zelená LED indikátory - diskrétní součásti 2,95V 0402 (1005 metrický)
Modely EDA/CAD
EAST10052GA0 Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2,95V
Mfr
Testovací proud
5mA
Špičková vlnová délka
518nm
Konfigurace
Standardní
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Velikost / rozměry
1,00mm D x 0,50mm Š
Výška (max)
0,25mm
Rozměry čočky
1,00mm x 0,50mm