EAST10052BA0
Číslo produktu DigiKey
1080-1558-2-ND - Páska a cívka (TR)
1080-1558-1-ND - Řezaná páska (CT)
1080-1558-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EAST10052BA0
Popis
LED BLUE CLEAR 2SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modrá LED indikátory - diskrétní součásti 2,8V 0402 (1005 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
EAST10052BA0 Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2,8V
Mfr
Testovací proud
5mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Sledovací úhel
120°
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Barva
Špičková vlnová délka
468nm
Konfigurace
Standardní
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Barva čočky
Bezbarvý
Dodávaná velikost pouzdra
Průsvitnost čočky
Průhledný
Velikost / rozměry
1,00mm D x 0,50mm Š
Provedení čočky
Obdélníkový s plochou horní částí
Výška (max)
0,25mm
Rozměry čočky
1,00mm x 0,50mm