EAST1005RA0
Číslo produktu DigiKey
1080-EAST1005RA0TR-ND - Páska a cívka (TR)
1080-EAST1005RA0CT-ND - Řezaná páska (CT)
1080-EAST1005RA0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EAST1005RA0
Popis
LED RED CLEAR 2SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená 626nm LED indikátory - diskrétní součásti 2V 0402 (1005 metrický)
Modely EDA/CAD
EAST1005RA0 Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2V
Mfr
Testovací proud
10mA
Barva
Dominantní vlnová délka
Konfigurace
Standardní
Špičková vlnová délka
632nm
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Dodávaná velikost pouzdra
Jmenovitá svítivost v mcd
Velikost / rozměry
1,00mm D x 0,50mm Š
Výška (max)
0,45mm
Rozměry čočky
1,00mm x 0,50mm