EAST1005BA0
Číslo produktu DigiKey
1080-EAST1005BA0TR-ND - Páska a cívka (TR)
1080-EAST1005BA0CT-ND - Řezaná páska (CT)
1080-EAST1005BA0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EAST1005BA0
Popis
LED BLUE CLEAR 2SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modrá 471nm LED indikátory - diskrétní součásti 3,3V 0402 (1005 metrický)
Modely EDA/CAD
EAST1005BA0 Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
3,3V
Mfr
Testovací proud
5mA
Barva
Dominantní vlnová délka
Konfigurace
Standardní
Špičková vlnová délka
468nm
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Dodávaná velikost pouzdra
Jmenovitá svítivost v mcd
Velikost / rozměry
1,00mm D x 0,50mm Š
Výška (max)
0,45mm
Rozměry čočky
1,00mm x 0,50mm