DR74-150-R
Číslo produktu DigiKey
513-1138-2-ND - Páska a cívka (TR)
513-1138-1-ND - Řezaná páska (CT)
513-1138-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DR74-150-R
Popis
FIXED IND 15UH 2.11A 63.7 MOHM
Podrobný popis
15 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 2.11 A 63,7mOhm Nestandardní
Modely EDA/CAD
DR74-150-R Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
2,48A
Stejnosměrný odpor (DCR)
63,7mOhm
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Velikost / rozměry
0,299" D x 0,299" Š (7,60mm x 7,60mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,171" (4,35mm)