B82472P6153M000
Číslo produktu DigiKey
495-77093-2-ND - Páska a cívka (TR)
495-77093-1-ND - Řezaná páska (CT)
495-77093-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B82472P6153M000
Popis
FIXED IND 15UH 1.53A 80 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 1.53 A 80mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
B82472P6153M000 Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
1,35A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
80mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Materiál - jádro
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,287" Š (7,30mm x 7,30mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,177" (4,50mm)