DRA74-150-R
Číslo produktu DigiKey
283-3626-2-ND - Páska a cívka (TR)
283-3626-1-ND - Řezaná páska (CT)
283-3626-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DRA74-150-R
Popis
FIXED IND 15UH 2.06A 67 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 2.06 A 67mOhm Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DRA74-150-R Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
67mOhm
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 165°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Drátový (navíjený)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,299" D x 0,299" Š (7,60mm x 7,60mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,171" (4,35mm)
Saturační proud (Isat)
2,36A