P1167.153NL
Číslo produktu DigiKey
553-2861-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
P1167.153NL
Popis
FIXED IND 15UH 1.8A 66 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 1.8 A 66mOhm max. Nestandardní
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
66mOhm max.
Řada
Samorezonanční kmitočet
20MHz
Balení
Nosič
Provozní teplota
-40°C ~ 130°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Drátový (navíjený)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,297" D x 0,297" Š (7,54mm x 7,54mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,177" (4,50mm)
Saturační proud (Isat)
1,7A