BK/GDB-3.15A není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
Eaton - Electronics Division
Skladem : 671
Katalogový list
Direct
SCHURTER Inc.
Skladem : 1 844
Katalogový list
Littelfuse Inc.
Skladem : 4 226
Littelfuse Inc.
Skladem : 980
Skladem : 330
Skladem : 10
3.15 A 250 V AC Stejnosměrná pojistka Kazeta, Skleněný Požaduje držák 5mm x 20mm
Eaton Electronics Overcurrent Protection Fuse Portfolio
BK/GDB-3.15A
Číslo produktu DigiKey
283-BK/GDB-3.15A-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BK/GDB-3.15A
Popis
FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Střídavé jmenovité napětí
250 V
Mfr
Doba odezvy
Rychlá reakce
Řada
Pouzdro
Balení
Hromadné balení
Vypínací proud při jmenovitém napětí
35A
Stav součásti
Aktivní
Tavení I²t
13.0
Způsob montáže
Požaduje držák
Schvalovací agentura
UL, VDE
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,205" prům. x 0,787" D (5,20mm x 20,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
0.025 Ohms