BK/1A5018-10-R
BK/1A5018-10-R
BK/1A5018-10-R
Číslo produktu DigiKey
283-2603-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BK/1A5018-10-R
Popis
FUSE CLIP CARTRIDGE 500V 15A PCB
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pojistka Svorka 15 A 500V 1 Obvod Kazeta Průchozí otvor
Kategorie
Typ pojistky
Kazeta
Mfr
Typ držáku pojistky
Svorka
Řada
Počet obvodů
1
Balení
Hromadné balení
Napětí
Stav součásti
Aktivní
Orientace
Horizontální
Způsob montáže
Provedení koncovky
PC vývod
Velikost pojistky
0,197" prům. (5mm)
Materiál kontaktu
Pružinový, bronz
Jmenovitý proud (A)
15 A
Povrch kontaktu
Cín
Pro použití s/související produkty
Pojistky o průměru 5mm