BK/GMA-500-R
Číslo produktu DigiKey
283-2844-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BK/GMA-500-R
Popis
FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
500 mA 250 V AC Stejnosměrná pojistka Kazeta, Skleněný Požaduje držák 5mm x 20mm
Kategorie
Střídavé jmenovité napětí
250 V
Vypínací proud při jmenovitém napětí
35A
Tavení I²t
0.15
Velikost / rozměry
0,205" prům. x 0,787" D (5,20mm x 20,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
0.454 Ohms