BK/GMA-250-R
Číslo produktu DigiKey
283-2839-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BK/GMA-250-R
Popis
FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
250 mA 250 V AC Stejnosměrná pojistka Kazeta, Skleněný Požaduje držák 5mm x 20mm
Kategorie
Střídavé jmenovité napětí
250 V
Vypínací proud při jmenovitém napětí
35A
Tavení I²t
0.018
Velikost / rozměry
0,205" prům. x 0,787" D (5,20mm x 20,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
1.735 Ohms