BK/S505-10-R
Číslo produktu DigiKey
283-2936-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BK/S505-10-R
Popis
FUSE CERAMIC 10A 250VAC 5X20MM
Podrobný popis
10 A 250 V AC Stejnosměrná pojistka Kazeta, Keramický Požaduje držák 5mm x 20mm
Kategorie
Střídavé jmenovité napětí
250 V
Mfr
Doba odezvy
Pomalá reakce
Vypínací proud při jmenovitém napětí
1,5kA
Tavení I²t
397.0
Schvalovací agentura
BSI, CQC, CSA, cULus, IMQ, KC, PSE/JET, SEMKO, VDE
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,205" prům. x 0,787" D (5,20mm x 20,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
0.0061 Ohms