02173.15XBP není skladem a zpětné objednávky nejsou aktuálně k dispozici.
Dostupné náhrady:
Direct
SCHURTER Inc.
Skladem : 1 844
Katalogový list
3.15 A 250 V AC Stejnosměrná pojistka Kazeta, Skleněný Požaduje držák 5mm x 20mm
02173.15XBP
Číslo produktu DigiKey
02173.15XBP-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
02173.15XBP
Popis
FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Doba odezvy
Rychlá reakce
Mfr
Pouzdro
Řada
Vypínací proud při jmenovitém napětí
35A
Balení
Hromadné balení
Tavení I²t
17.72
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Schvalovací agentura
BSI, CE, CCC, CSA, KC, PSE, SEMKO, UR, VDE
Způsob montáže
Požaduje držák
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,205" prům. x 0,787" D (5,20mm x 20,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
0.0224 Ohms
Střídavé jmenovité napětí
250 V