02173.15TXP
Číslo produktu DigiKey
F11028-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
02173.15TXP
Popis
FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Podrobný popis
3.15 A 250 V AC Stejnosměrná pojistka Kazeta, Skleněný Požaduje držák 5mm x 20mm
Kategorie
Doba odezvy
Rychlá reakce
Vypínací proud při jmenovitém napětí
35A
Tavení I²t
17.72
Schvalovací agentura
BSI, CE, CCC, CSA, KC, PSE, SEMKO, UR, VDE
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,205" prům. x 0,787" D (5,20mm x 20,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
0.0224 Ohms
Střídavé jmenovité napětí
250 V