DT035CTFT-IPS-SHB
Číslo produktu DigiKey
1756-DT035CTFT-IPS-SHB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DT035CTFT-IPS-SHB
Popis
3.5 WIDE IPS LCD MODULE WITH RGB
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Nedotykový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině) Paralelní, 16bitový (RGB), SPI 3,5" (88,90mm) 480 x 320 (HVGA)
Kategorie
Sledovací plocha
51,96mm Š x 76,94mm V
Podsvětlení
LED – bílá
Balení
Nosič
Počet obrazových bodů
480 x 320 (HVGA)
Rozhraní
Paralelní, 16bitový (RGB), SPI
Typ displeje
TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině)
Typ řídicí jednotky
ST7796UI-G5
Červená, Zelená, Modrá (RGB)
Dotyková obrazovka
Nedotykový
Barva pozadí
Černá
Úhlopříčka obrazovky
3,5" (88,90mm)
Velikost bodu
0,05mm Š x 0,15mm V