AFY320240A0-3.5INTH-R
Číslo produktu DigiKey
5491-AFY320240A0-3.5INTH-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AFY320240A0-3.5INTH-R
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Odporový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině) 24bitový (RGB), SPI 3,5" (88,90mm) 320 x 240
Kategorie
Úhlopříčka obrazovky
3,5" (88,90mm)
Výrobce
Orient Display
Sledovací plocha
72,28mm Š x 54,76mm V